Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 200pk DSG Sport&Style R-line 4Motion Panoramadak Trekhaak Navigatie Camera Leer Xenon
€ 10.939
Marge
2.0 TSI 200pk DSG Sport&Style R-line 4Motion Panoramadak Trekhaak Navigatie Camera Leer Xenon
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan |
| Uitvoering | 2.0 TSI 200pk DSG Sport&Style R-line 4Motion Panoramadak Trekhaak Navigatie Camera Leer Xenon |
| Carrosserievorm | SUV |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 174.319 km |
| Kenteken | 40RTL2 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2010 |
| Eerste toelating | 1-1-2010 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | Marge |
| Modelcode | 5N |
| Modelreeks | apr 2008 - sep 2011 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 6 versnellingen, Automaat |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 200 pk |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Stad | 0 l/100km (1 op 0) |
|---|---|
| Snelweg | 0 l/100km (1 op 0) |
| Gemiddeld | 8,5 l/100km (1 op 12) |
| CO₂-uitstoot | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | E |
| Gewicht (massa) | 1.487 kg |
|---|---|
| GVW | 2.170 kg |
| Laadvermogen | 683 kg |
| Max. trekgewicht | 1.600 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 253 - € 276 |
| Zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Wielbasis | 260 cm |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
Goed onderhouden, volle Tiguan automaat.
** Amerikaanse uitvoering! ! ! !
3 maanden garantie op motor en versnellingsbak!!
.
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Volkswagen Tiguan. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Tiguan. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder benzinemotor en de handgeschakelde zesversnellingsbak. Winter... Eerst krabben, dan genieten van de stoelverwarming. Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Soepel inparkeren in de krapste parkeervakken. De achteruitrijcamera maakt het mogelijk. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. De climatronic airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Met cruise control, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Tiguan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De juiste bandenspanning is essentieel voor een stabiele wegligging. Het bandenspanningscontrolesysteem houdt in de gaten of banden voldoende lucht bevatten Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek