Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 150pk DSG ACT Highline Business R R-line Panorama Trekhaak Assistentie pakket Navigatie 20" Velgen
1.5 TSI 150pk DSG ACT Highline Business R R-line Panorama Trekhaak Assistentie pakket Navigatie 20" Velgen
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Tiguan |
| Uitvoering | 1.5 TSI 150pk DSG ACT Highline Business R R-line Panorama Trekhaak Assistentie pakket Navigatie 20" Velgen |
| Carrosserievorm | SUV |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 169.638 km |
| Kenteken | H092BZ |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Eerste toelating | 2-1-2020 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | Marge |
| Modelcode | - |
| Modelreeks | okt 2018 - okt 2020 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 7 versnellingen, Automaat |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 1.495 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 150 pk |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Stad | 7,1 l/100km (1 op 14) |
|---|---|
| Snelweg | 5,2 l/100km (1 op 19) |
| Gemiddeld | 5,9 l/100km (1 op 17) |
| CO₂-uitstoot | 169 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Gewicht (massa) | 1.440 kg |
|---|---|
| GVW | 2.140 kg |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 226 - € 247 |
| Zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Wielbasis | 268 cm |
| Bekleding | Velours |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
**Deze auto wordt verwacht, vraag naar de actuele beschikbaarheid**
.
Deze Volkswagen Tiguan maakt een voortreffelijke indruk. Hiermee mag je gezien worden in de stad én op de weg! Deze Volkswagen Tiguan is uitgevoerd met R-Line styling en oogt dus supersportief. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Tiguan in uitstekende conditie. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Twaalf maanden per jaar een zomergevoel krijgt u van het elektrisch bediende glazen panorama dak. En 24 uur per dag het gemak van de elektrisch bedienbare achterklep. Lang onderweg zijn kan een behoorlijke uitdaging zijn voor rug en schouders. Daarom zijn de verwarmbare voorstoelen voorzien van een weldadige massagefunctie. Een goede zithouding is essentieel voor een fitte rit. Daarom is deze auto uitgerust met comfortstoelen. Ook LED koplampen, sportonderstel, adaptief dempingsysteem, zwarte hemelbekleding, dakspoiler en donker getint glas achter zijn aan boord.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de parkeerhulp met achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Met connected drive services, full map navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur en DAB ontvangst is deze auto helemaal compleet.
In de Volkswagen Tiguan heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Volkswagen. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. In deze Volkswagen vinden we verder een hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek