Volkswagen Sharan
1.4 TSI 150pk H6 5 zits Comfortline Climatronic Navigatie Trekhaak
1.4 TSI 150pk H6 5 zits Comfortline Climatronic Navigatie Trekhaak
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Sharan |
| Uitvoering | 1.4 TSI 150pk H6 5 zits Comfortline Climatronic Navigatie Trekhaak |
| Carrosserievorm | MPV |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 185.928 km |
| Kenteken | 68RFF8 |
|---|---|
| Bouwjaar | 2011 |
| Eerste toelating | 20-5-2011 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | Marge |
| Modelcode | 7N |
| Modelreeks | jul 2010 - okt 2014 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 6 versnellingen, Handgeschakeld |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 150 pk |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Stad | 9,2 l/100km (1 op 11) |
|---|---|
| Snelweg | 6,1 l/100km (1 op 16) |
| Gemiddeld | 7,2 l/100km (1 op 14) |
| CO₂-uitstoot | 167 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
| Gewicht (massa) | 1.623 kg |
|---|---|
| GVW | 2.290 kg |
| Laadvermogen | 667 kg |
| Max. trekgewicht | 1.800 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 269 - € 297 |
| Zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Wielbasis | 292 cm |
| Bekleding | - |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 269 - € 297 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
Goed onderhouden, ruime gezins auto!
3 maanden garantie op motor en versnellingsbak!
Ruimte wonder!
.
Rijden als nieuw? Dan is deze Volkswagen Sharan een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Volkswagen Sharan heeft het allemaal! Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Sharan. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Het start-stop systeem is een beproefde manier om het brandstofverbruik verder te reduceren. Ook elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van regensensor, cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Sharan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Slappe banden slijten sneller. Gelukkig waarschuwt het bandenspanningscontrolesysteem op tijd wanneer het tijd wordt voor nieuwe lucht.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Interesse voor deze Volkswagen Sharan? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Op dit moment gesloten
Kalkoven 19
9351 NP Leek