Volkswagen Polo
1.0 TSI 95pk DSG Highline Business R 2x R-Line Panoramadak Camera Winterpakket Navigatie LED Koplampen Beats Virtual Cockpit
80.391
Benzine
Automaat
2020
Basisgegevens
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Uitvoering | 1.0 TSI 95pk DSG Highline Business R 2x R-Line Panoramadak Camera Winterpakket Navigatie LED Koplampen Beats Virtual Cockpit |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand |
80.391 km
|
Registratie
| Kenteken | H346FL |
| Bouwjaar | 2020 |
| Eerste toelating | 10-1-2020 |
| Oldtimer |
Nee |
| BTW/Marge | BTW |
| Modelcode | - |
| Modelreeks |
jan 2019 - aug 2021
|
Aandrijving & motor
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie |
7 versnellingen, Automaat
|
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Max. vermogen |
97 pk |
| Topsnelheid | 187 km/u |
Verbruik & Emissie
| Stad |
5,9 l/100km (1 op 17) |
| Snelweg |
4,3 l/100km (1 op 23) |
| Gemiddeld |
4,9 l/100km (1 op 20) |
| CO₂-uitstoot | 145 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
Gewichten & Capaciteiten
| Gewicht (massa) | 1.085 kg |
| GVW | 1.680 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| MRB (per kwartaal) |
€ 140 - € 154
|
Afmetingen & Interieur
| Zitplaatsen | 5 |
| Wielbasis | 255 cm |
| Bekleding | - |
| Interieurkleur | - |
Omschrijving en eigenschappen
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Net onderhoud gehad en APK (Eind februari)
Nette auto!
.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Misschien ook interessant