Volkswagen Golf Sportsvan
1.4 TSI 125pk H6 Highline Xenon Trekhaak Stoelverwarming Navigatie
€ 10.739
Marge
1.4 TSI 125pk H6 Highline Xenon Trekhaak Stoelverwarming Navigatie
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Golf Sportsvan |
| Uitvoering | 1.4 TSI 125pk H6 Highline Xenon Trekhaak Stoelverwarming Navigatie |
| Carrosserievorm | MPV |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 131.219 km |
| Kenteken | HN155B |
|---|---|
| Bouwjaar | 2015 |
| Eerste toelating | 15-4-2015 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | Marge |
| Modelcode | VII, 5G |
| Modelreeks | jun 2014 - dec 2017 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 6 versnellingen, Handgeschakeld |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 126 pk |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Stad | 7,1 l/100km (1 op 14) |
|---|---|
| Snelweg | 4,8 l/100km (1 op 21) |
| Gemiddeld | 5,6 l/100km (1 op 18) |
| CO₂-uitstoot | 130 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| Gewicht (massa) | 1.262 kg |
|---|---|
| GVW | 1.880 kg |
| Laadvermogen | 618 kg |
| Max. trekgewicht | 1.400 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 199 - € 217 |
| Zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Wielbasis | 269 cm |
| Bekleding | - |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
**Deze auto wordt verwacht, vraag naar de actuele beschikbaarheid**
.
Alle technologie in de Volkswagen Golf Sportsvan is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar komt uit 2015. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Golf Sportsvan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Laat de kou maar komen! U zit altijd goed met de heerlijke stoelverwarming. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Een slim verborgen extra is de elektrisch inklapbare trekhaak. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Audio-aanpassingen doen zonder de weg uit het oog te verliezen? Daar zorgt de audiobediening op het stuur voor! Boem is ho? Niet bij deze Volkswagen Golf Sportsvan. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf Sportsvan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek