SEAT Ibiza
1.0 TSI 95pk FR Limited Edition Alcantara Camera LED Navi Stoelverwarming 18" velgen Beats Audio
€ 15.439
BTW
1.0 TSI 95pk FR Limited Edition Alcantara Camera LED Navi Stoelverwarming 18" velgen Beats Audio
| Merk | SEAT |
|---|---|
| Model | Ibiza |
| Uitvoering | 1.0 TSI 95pk FR Limited Edition Alcantara Camera LED Navi Stoelverwarming 18" velgen Beats Audio |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 123.781 km |
| Kenteken | J090SF |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Eerste toelating | 9-10-2020 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | BTW |
| Modelcode | - |
| Modelreeks | jul 2020 - dec 2020 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 5 versnellingen, Handgeschakeld |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Max. vermogen | 97 pk |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Stad | 5,5 l/100km (1 op 18) |
|---|---|
| Snelweg | 4 l/100km (1 op 25) |
| Gemiddeld | 4,6 l/100km (1 op 22) |
| CO₂-uitstoot | 125 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| Gewicht (massa) | 1.028 kg |
|---|---|
| GVW | 1.575 kg |
| Laadvermogen | 547 kg |
| Max. trekgewicht | 1.000 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 119 - € 129 |
| Zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Wielbasis | 256 cm |
| Bekleding | - |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
**Deze auto wordt verwacht, vraag naar de actuele beschikbaarheid**
.
Deze SEAT Ibiza staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. De aandrijving van deze SEAT wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Sublaag en tophoog... en alles daartussenin! Het high performance audiosysteem kan elke frequentie moeiteloos aan. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze SEAT Ibiza samen. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Om te bevestigen dat de kilometerstand van deze auto klopt, krijgt u er ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij. Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek