Volkswagen up!
1.0 MPI 60pk BMT move up! Airco PDC Camera Cruise Control Electrische spiegels DAB
€ 8.939
BTW
1.0 MPI 60pk BMT move up! Airco PDC Camera Cruise Control Electrische spiegels DAB
| Merk | Volkswagen |
|---|---|
| Model | up! |
| Uitvoering | 1.0 MPI 60pk BMT move up! Airco PDC Camera Cruise Control Electrische spiegels DAB |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Deuren | 5 |
| Kilometerstand | 145.214 km |
| Kenteken | XH117J |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Eerste toelating | 25-1-2019 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | BTW |
| Modelcode | Typ AA |
| Modelreeks | aug 2018 - jan 2021 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 5 versnellingen, Handgeschakeld |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Max. vermogen | 60 pk |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Stad | 4,8 l/100km (1 op 21) |
|---|---|
| Snelweg | 3,8 l/100km (1 op 26) |
| Gemiddeld | 4,2 l/100km (1 op 24) |
| CO₂-uitstoot | 117 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Gewicht (massa) | 834 kg |
|---|---|
| GVW | 1.330 kg |
| Laadvermogen | 496 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 70 - € 76 |
| Zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Wielbasis | 241 cm |
| Bekleding | - |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
**Deze auto wordt verwacht, vraag naar de actuele beschikbaarheid**
.
Auto's als deze Volkswagen Up! bieden tegelijk rijdynamiek, comfort en degelijkheid. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Up!. In deze Volkswagen vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De in hoogte verstelbare bijrijdersstoel geven precies de juiste ondersteuning voor rug en schouders. In deze auto profiteert u onder andere ook van: warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Het audiosysteem verwent u niet alleen op glasheldere digitale radio maar ook op het streamen van muziek vanaf uw telefoon. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Volkswagen heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. En deze auto heeft ook 3-spaaks multifunctioneel lederen stuur, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek