Mazda MX-5
1.8 126pk Exclusive Leder Stoelverwarming Airco LMV 17" Velgen
€ 9.739
Marge
1.8 126pk Exclusive Leder Stoelverwarming Airco LMV 17" Velgen
| Merk | Mazda |
|---|---|
| Model | MX-5 |
| Uitvoering | 1.8 126pk Exclusive Leder Stoelverwarming Airco LMV 17" Velgen |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Deuren | 2 |
| Kilometerstand | 130.686 km |
| Kenteken | R534JH |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Eerste toelating | 16-6-2006 |
| Oldtimer | Nee |
| BTW/Marge | Marge |
| Modelcode | - |
| Modelreeks | nov 2005 - dec 2008 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | 5 versnellingen, Handgeschakeld |
| Aandrijving | motorisch |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 126 pk |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Stad | 9,9 l/100km (1 op 10) |
|---|---|
| Snelweg | 5,8 l/100km (1 op 17) |
| Gemiddeld | 7,3 l/100km (1 op 14) |
| CO₂-uitstoot | 174 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| Gewicht (massa) | 1.055 kg |
|---|---|
| GVW | 1.355 kg |
| Laadvermogen | 300 kg |
| Max. trekgewicht | 0 kg |
| MRB (per kwartaal) | € 140 - € 154 |
| Zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Wielbasis | 233 cm |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | - |
Motorrijtuigenbelasting: € 140 - € 154 per kwartaal
Fabrikant: Autohuis Westerkwartier B.V. Kalkoven 19 9351NP LEEK, NL 0594745715 http://autohuiswesterkwartier.nl verkoop@autohuiswesterkwartier.nl
Nette auto!
3 maanden garantie op motor en versnellingsbak!
.
Zodra de zon zich laat zien, kunt u heerlijk genieten achter het stuur van deze cabriolet. De vormgeving van deze Mazda MX-5 is stijlvol maar ingetogen en dat maakt meteen duidelijk dat u van deze auto pure kwaliteit mag verwachten. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het lederen interieur is een stijlvolle extra van deze Mazda MX-5.
Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig.
Neem contact op en ervaar het cabrio gevoel zelf!
Onze prijzen zijn rijklaar, wij rekenen geen afleveringskosten! Deze auto wordt afgeleverd inclusief:
- een onderhoudsbeurt, indien nodig binnen 6 maanden of 10.000km (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km)
- nieuwe APK (indien deze binnen 6 maanden verloopt)
- een aircoservice
- 6 maanden Autohuis Westerkwartier Garantie * (enkel voor personenauto's niet ouder dan 10 jaar en 150.000km, dan 3 mnd wettelijke garantie)
Optioneel: 12 maanden Garantie: € 500,- (enkel voor personenauto's niet ouder dan 8 jaar en meer dan 125.000km)
Autohuis Westerkwartier B.V. is de automotive partner in de regio Westerkwartier.
Als het nu gaat om de aankoop, verkoop, lease of huurkoop. Wij maken altijd een passend voorstel.
Staat uw droomauto er niet tussen? Geef ons een zoekopdracht en wij gaan voor u op zoek naar uw droomauto.
Graag langskomen? Wij zijn niet altijd aanwezig. Maak daarom een passende afspraak. Dit kan ook in de avond uren!
U vind ons aan de Kalkoven 19 in Leek.
Telefoonnummer: 0594-745715 (ook WhatsApp)
Op onze website vind u een uitgebreide foto reportage. autohuiswesterkwartier.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Bel: 0594 - 745 715 | Vandaag geopend tot 17:30
Kalkoven 19
9351 NP Leek